All for Joomla All for Webmasters
TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK

Siz Yanlızca İşinize Odaklanın
Yatırımınızı Teknolojik Ellere Bırakın

Only focus on your business
leave your investment to technical hands!

PROJE VE DANIŞMANLIK

Yangından korunum sistemleri, yerinde yapılan ön keşfin ardından son teknoloji bilgisayar programları ile tasarlanmakta ve projelendirilmektedir. Projelendirme akabinde sistemi oluşturan ekipman ve malzemeler listelenir. Sonrasında Ulusal ( Yangın Yönetmeliği , TS-EN 12845 ) ve Uluslararası ( NFPA ) standartlara uygun olarak teknik şartname hazırlanır. Uygulama aşamasında ise belirli periyotlarda ara kontrol ve son kontroller yapılarak sistemin belirtilen standartlara uygun olup olmadığı denetlenir.

UYGULAMA

Oluşturulmuş proje, teknik şartname ve uluslararası standartlara uygun olarak imalat, montaj, test ve devreye alma işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlemler esnasında öncelikle numune imalatlar yapılarak yerinde montaj gerçekleştirilir. Akabinde atölye ortamında seri imalat yapılır. En son teknolojik ekipman ve makinelerle gerçekleştirilen bu işlemler de, kalite en ön planda tutularak %100 müşteri memnuniyeti sağlanması hedeflenir.

PERİYODİK BAKIM

Yangından korunma sistemleri, periyodik olarak yılda 2 defa profesyonel bir firma tarafından bakımdan geçirilmelidir. Bakım esnasında, zarar görmüş malzeme ve ekipmanlar kontrol edilir ve değiştirilir. Teknoloji Mühendislik, tüm sistemi yangın simülasyonundan geçirerek verimliliğini kontrol edilir. Ayrıca sistemleri, ulusal ve uluslararası test prosedürlerine göre teste tabi tutar.

KATALOĞUMUZU İNCELEYİN

tel